Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Anketa

Líbí se Vám tento e-shop systém?

Celkem hlasů: 1380
Zapalovací svíčky Brisk
Nejnovější produkty

Hnojiva

Mezi hnojiva patří široká škála přípravků pro zlepšení růstu rostlin. Hnojiva vyživují rostliny, pomáhají se zdravým růstem a bohatou úrodou a používají se ve formě postřiků, posypů nebo zálivek. Pravidelné přihnojování je nezbytnou součástí pěstování většiny rostlin. Bez hnojiv mohou rostliny trpět nedostatkem živin, být náchylnější k chorobám a samozřejmě mít nižší výnosy.

AgroBio Pokon Kaktus-250 ml

Kapalné hnojivo Pokon kaktus 250 ml
Cena:35.00
Dostupnost:Skladem

DÁRKOVÝ SET pro orchideje

Speciální dárkový set pro orchideje. Velmi zajímavý dárek nejen pro ženy. Obsahuje kvalitní produkty: oblíbené kapalné hnojivo Pokon Orchideje, přírodní Neudorff Hnojivo pro orchideje a Pokon Kondicionér pro orchideje.
Cena:179.00
Dostupnost:Do 48 hodin

FANTAZIE - Kvetoucí pokoj.rostliny - 1l

Kapalné hnojivo pro kvetoucí pokojové rostliny s obsahem mořských řas a huminových látek. Výrazně stimuluje kvetení rostlin a vybarvení květů. Zvyšuje odolnost vůči stresům
Cena:57.00
Dostupnost:Do 48 hodin

FANTAZIE - Kvetoucí pokoj.rostliny - 500 ml

Fantazie-kvetoucí pokojové rostliny kapalné hnojivo pro kvetoucí pokojové rostliny s obsahem mořských řas a huminových látek.Fantazie výrazně stimuluje kvetení rostlin a vybarvení květů. Zvyšuje odolnost vůči stresům
Cena:33.00
Dostupnost:Do 48 hodin

FANTAZIE - Muškáty a balkon.rostliny - 1l

Kapalné hnojivo pro muškáty a balkonové rostliny s obsahem mořských řas a huminových látek. Výrazně stimuluje kvetení rostlin a vybarvení květů. Zvyšuje odolnost vůči stresům.
Cena:57.00
Dostupnost:Do 48 hodin